Salon

Salon TT Alkohole i Wina Świata, Cygara umiejscowiony jest na warszawskim Ursynowie przy skrzyżowaniu ulic Rosoła i Jeżewskiego. Przy salonie znajduję się obszerny parking na, którym bezpiecznie można pozostawić samochód. Salon znajduje się w miejscu umożliwiającym wygodny dojazd komunikacją miejską. Ustronne usytuowanie oraz architektura terenu zapewnia kameralną i dyskretną obsługę.

Jest to miejsce szczególne dla koneserów wszelkiego rodzaju trunków i cygar, będące salonem patronackim firmy M&P Alkohole i Wina Świata, jednego z największych importerów i dystrybutorów alkoholi na rynku Polskim.

W ofercie znajduję się ponad 1300 rodzajów różnego alkoholu z bezpośredniego importu, oraz ponad 1200 dalszych rodzajów trunków z dystrybucji. Łącznie z ofertą różnego typu piw możemy zaproponować około 3000 rodzajów alkoholi, które dodatkowo występują w opakowaniach różnej wielkości i rodzajach tworząc gamę produktów, która powinna zadowolić każdego klienta.

Uzupełnieniem oferty są liczne rodzaje cygar oraz napoje i słodycze. Dostarczamy towar najwyższej klasy i jakości. Współpracę opieramy na partnerskich stosunkach dbając o zapewnienie korzyści dla każdej ze stron. Zapewniamy naszym klientom indywidualną ofertę skrojoną na miarę Państwa potrzeb, fachową oraz dyskretną obsługę, doświadczenie, świetną atmosferę, udział w licznych degustacjach oraz gwarantujemy atrakcyjne ceny produktów. Dla osób, które wyrażą taką wolę organizujemy szkolenia oraz wjazdy do naszych producentów. Prowadzimy zarówno sprzedaż indywidualną jak i proponujemy ofertę na różnego rodzaju imprezy oraz zamówienia firmowe.

IMG_2724

ZAPRASZAMY DO ŚRODKA !